Навчально-методична робота

Нікого не залишили байдужим літературні читання «Ще слів нема. Поезія вже є.», що відбулися в коледжі. Свої улюблені твори декламували студенти І-ІV курсів (гр. М-11, Ф-12, М-21, Ф-22, Ф-31, Ф-32, Ф-41).

Слухаючи поезії, присутні відчули, як у серце вливається симфонія світла, а поетичне слово проникає в таємниці душі, не дає їй зачерствіти.

Змінюються часи і влада, змінюється життя і людський світогляд, але незмінними залишаються найвищі істини.

Прозвучали твори Т.Г.Шевченка, Лесі  Українки, В.Сосюри, О.Теліги, В.Симоненка, А.Малишка, Б.Олійника, М.Верещаки, Ліни Костенко.

Підготували і провели вечір студенти групи Ф-41 з викладачем української мови та літератури Дехтяр Н.А.

0102 03 04

 


Готуючись до святкування 145-річчя з Дня народження геніальної української поетеси Лесі Українки, на високому емоційному піднесенні для гостей та учасників в коледжі було проведено відкрите заняття з української літератури на тему: « Драма-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня» – мистецький шедевр драматургії». Заняття підготували та провели викладач української літератури Мірошниченко Л.М. та студенти І курсу групи Ф11.
100107_small105550_cr_small
Леся Українка – багатогранна особистість, поет-лірик, автор ліро-епічних поем, драматург-новатор, прозаїк, публіцист, критик – такі грані художнього таланту поетеси. Для читачів «Лісова пісня» – прекрасна казка про любов і зраду, про силу лісову і водяну. Драма приваблює глибоким філософським змістом, кличе до гармонії буття, злагоди з власною душею. Це твір, який утверджує великі вічні істини, дає відповіді на питання, що споконвіку хвилювали і хвилюють людство.
111603_cr_small
У чому сенс людського життя?
Коли життя вважається повноцінним?
Яка роль мистецтва у житті людини?
Якою є справжня любов?
Як виявляється взаємозв’язок людини й природи?

На занятті студенти і всі гості спробували дати відповіді на ці питання, заглибившись у зміст твору та проаналізувавши його, намагались з’ясувати, що необхідно всім нам для справжнього , повноцінного щастя.

DSCF4199_cr_small