Урочистості з нагоди випуску

25 січня  в КЗОЗ Ізюмському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди  випуску медсестринсько-акушерського відділення. Дипломи молодших спеціалістів отримали 11 випускників коледжу, із них 3 – диплома з відзнакою (Гой А., Токар О., Шухнаренко В.).

viber image
viber image9
viber image4
viber image3
viber image2
viber image1
viber image8
viber image5
viber image6
viber image7

З вітальним словом до студентів-випускників звернувся директор коледжу, заслужений лікар України В.П.Кучеренко, який подякував їм за гарні успіхи у навчанні, за активну участь у громадському житті коледжу і наголосив, що вони повинні пишатися тим,  що обрали таку цікаву, потрібну і надзвичайно відповідальну професію. Естафету привітань продовжили почесні гості свята заступник директора з навчальної роботи В.С. Сеніна, завідувач практичним навчанням С.П. Бабенко, завідувач медсестринсько-акушерським відділенням Нескуба І.М., батьки студентів-випускників.

Урочисто і хвилююче пройшло вручення дипломів молодшого спеціаліста та прийняття клятви випускника Ізюмського медичного коледжу.

Адміністрація та викладачі закладу бажають випускникам щасливої дороги в доросле життя, професійного зростання та  творчих надбань.