Міжнародний день студента

Дорогі студенти!

Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента! 17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародне свято всіх студенів.
Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому держава чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, креативного мислення і нових ідей. Ви – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший етап становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши найгуманнішу професію медичного працівника і кращий навчальний заклад – наш коледж.
Переконаний, що ваші знання, талант та відповідальне ставлення до оволодіння майбутньою професією, стануть вагомим внеском у захист і розвиток нашої країни!
Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню.
Бажаю вам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій. Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та одногрупники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом! Слава Україні – Героям Слава!

З повагою директор Віктор КУЧЕРЕНКО.