Всесвітній день боротьби з пневмонією

  До Всесвітнього дня боротьби з пневмонією в коледжі проведено конференцію, яку підготували викладач внутрішньої медицини Н.В.Давидова, викладач педіатрії О.В.Філіппова та студенти груп Ф31 та Ф32.

viber image
viber image2
viber image3
viber image4

     Як зазначають у ВООЗ, нині пневмонія є головною причиною смертності неповнолітніх у всьому світі. Щорічно це захворювання забирає життя близько 1 мільйона дітей у віці до п’яти років. Це більше, ніж СНІД, малярія і кір разом узяті. 98% дітей, які помирають від пневмонії, проживають у країнах, що розвиваються.

     У світовій практиці вже вироблений комплекс заходів з профілактики захворювання – це гігієна і вакцинація, бо пневмонія може протікати не тільки як самостійне захворювання, але і як ускладнення пневмококової інфекції. У 2009 році Всесвітня організація охорони здоров’я спільно з ЮНІСЕФ оголосили «Глобальний план дій з профілактики пневмонії і боротьбі з нею». Мета цього плану – активізація боротьби з пневмонією за допомогою комбінованих заходів щодо захисту дітей, профілактики та лікування хвороби.