Виховна робота

5 лютого день визволення Ізюма від фашистських загарбників.

З цієї нагоди студентами коледжу медсестринського відділення під керівництвом викладача історії Серебрякової Л.В. було підготовлено і проведено музично-історичну композицію «Їх подвигу жити в віках…». На заході були присутні студенти першого року навчання, класні керівники та адміністрація коледжу. Композиція складалась із історичних подій, пісень війни та відео того часу.

2478456923

28 листопада
Дзвони пам’яті

До роковин голодомору в коледжі проведено низку заходів – тематичні класні години, бесіди, екскурсії, оформлено виставку «Люди правди», книжкову виставку.
Студенти групи Ф-11, Ф-41 взяли участь в акції «Запали свічку пам’яті», відвідали пам’ятник жертвам Голодомору на Ізюмщині.
1_site5_site
Для студентів групи М-11 викладач світової літератури провела інформаційну бесіду про письменників, які прорвали стіну замовчування про трагедію українського народу, – Уласа Самчука, Василя Гроссмана, Нонну Ауска, Василя Барку та ін. Уривки з творів, які прозвучали в аудиторії, не тільки дозволили уявили страшні картини голодомору, але й пробуджували думку про те, що жахіття минулого не повинні повторитися.
2_site3_site
А страшна статистика тих років щодо смертності в Ізюмському районі утвердила студентів у цій думці, про що вони написали в мініатюрних творах-роздумах «Люди правди – це кожний з нас».
4_site
Студенти групи Ф-12 (керівник групи Курочка Н.С.) відвідали центральну міську бібліотеку, де працівники бібліотеки провели для першокурсників конференцію «Голодний 33-й – біль нашої історії». Свідчення жителів міста та району про трагічні сторінки історії зворушили серця юнаків та дівчат.


25 листопада стартувала Всеукраїнська акція
«16 днів проти насильства»

Одним із завдань Акції є формування свідомості усіх верств населення щодо несприйнятливого ставлення до насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
1_site2_site
Студенти групи М-41 підготували інформаційний бюлетень про історію Акції, календар ключових дат, які створюють символічний ланцюжок від Міжнародного дня ООН з викорінення насильства щодо жінок до Дня прав людини, підготували пам’ятки «Як уберегтися від насильства в сім’ї», «Домашнє насильство : що це таке?», «Умійте захиститися!»


20 листопада
Година пам’яті «На варті наших душ «Небесна сотня»

1_cr
До Дня гідності і свободи в центральній міській бібліотеці відбулася година пам’яті «Дорогою ціною», в якій взяли участь студенти першого року навчання М-11, Ф-11.
2_cr
Працівники бібліотеки презентували книгу-реквієм «Небесна сотня».
4_cr
Не можна було без хвилювання слухати розповіді про учасників Революції Гідності, які відстоювали ідеали свободи ціною власного життя. Поезії місцевих аматорів Ольги Садкової та Тетяни Гребенюк, присвячені буремним подіям 2014 року, не залишили жодного байдужого в залі.
3_cr
5_cr
Документальний фільм-хроніка тих днів доповнив враження. Захід сприяв національно-патріотичному вихованню молоді.


17 листопада відбулося святкування
Міжнародного дня студентів

Студент – той, хто ретельно вчиться. Таке значення має це слово у перекладі з латині. Проте студенти вміють так само відпочивати, адже до цього закликає і безсмертний студентський гімн «Гаудеамус» («Веселімось!»)
Студенти, що мають хист до малювання, взяли участь у конкурсі стіннівок, а суворе журі знайшло за що відзначити кожного учасника.
Учасники художньої самодіяльності підготували концерт, а ведучі – студенти групи Ф-21 – розповіли про історію виникнення свята, підготували слайд-шоу про студентські будні, а першокурсниці з групи М-11 продемонстрували свій невеличкий ролик «Студентське життя».
IMG_1359_smallIMG_1355_smallIMG_1360_small
Логічним продовженням концерту стала запальна дискотека, програму якої підготували студенти групи Ф-21 (керівник групи Бойко Л.А.)


9 листопада студенти медколеджу залучилися
до написання ювілейного радіодиктанту

9 листопада традиційно відзначається День української писемності та мови. В цей день ми вшановуємо пам’ять Нестора-літописця. А ще в цей день охочі мають можливість перевірити свої знання з мови, беручи участь у написанні радіо диктанту. Цьогоріч він ювілейний, п’ятнадцятий за ліком. На відміну від попередніх років цьогорічний диктант транслювався не лише по радіо, алей й по телебаченню. Студенти коледжу разом з викладачами гуманітарних дисциплін долучилися до писемного флешмобу до Дня української мови, взяли участь у написанні радіо диктанту національної єдності.
diktant_small


В рамках святкування Дня студента серед чарівних і талановитих студенток коледжу відбулася конкурсна програма «Міс Осінь – 2015».
Під керівництвом вихователя гуртожитка, Кінаш Г.М., дівчата старанно готувалися, створюючи власне портфоліо, проявляли свої театральні здібності, робили впевнені кроки в дизайнерському мистецтві.
DSCN8910_small
DSCN8913_small
DSCN8942_small
20151112_small
Титул«Міс Осінь – 2015» отримала студентка групи Ф-11 Уманець Аліна.
Всі конкурсантки отримали дипломи в різних номінаціях, солодкі подарунки та теплу підтримку глядачів.


13 жовтня студенти Ізюмського медичного коледжу відвідали Червонооскільський психоневрологічний інтернат.
Керівник закладу Моросовська М.А. провела екскурсію для майбутніх медиків, під час якої вони ознайомилися із структурою закладу, особливостями лікувального процесу та догляду в ньому, відвідали кімнату арттерапії, капличку, бібліотеку.
Учасники художньої самодіяльності коледжу підготували невеликий концерт для працівників та пацієнтів лікувального закладу.
1_small
3_small
Живе спілкування з людьми, що потребують соціальної та медичної допомоги, пробуджує милосердя, бажання робити добро в реальному повсякденні.
4_small
5_small
Символічно, що зустріч відбулася напередодні свята Покрови Богородиці, з якою ми пов’язуємо допомогу, захист і милосердя.


13.10.2015
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, а також виконуючи указ Президента України П.Порошенка “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, відзначати день 14 жовтня на державному рівні, студенти Ізюмського медичного коледжу медсестринського відділення під керівництвом викладача всесвітньої історії І категорії Серебрякової Л.В. підготували і провели музично-історичну композицію «Україна – славний край козацький». На заході були присутні студенти першого року навчання, адміністрація та викладачі коледжу.
Мета заходу:

  • виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу;
  • формування патріотично зрілої особистості

Враховуючи вік студентів, а також забезпеченість технічними засобами композиція складалась із історичних подій, які сягали в глибину козацької доби, народних пісень, що прославляють діяльність політичних діячів того часу (зокрема Сагайдачного), презентації, яка допомагала здійснити віртуальну подорож в минуле. Ведучі композиції були вдягнуті в національні костюми, зал прикрашено вишитими рушниками, що надавало заходу святковості та сприяло збереженню національно-культурних традицій.

DSCN8313_small
DSCN8341_small
DSCN8380_small
DSCN8384_small


01.09.2015 року
Урочиста лінійка, присвячена Дню знань.

DSCN7336_cr
Лінійку відкрив директор коледжу Заслужений лікар України Кучеренко В.П.
DSCN7340_1
Посвята першокурсників у студенти медичного коледжу.
DSCN7364_1
Перший урок – «Ми єдина нація»
DSC_0274_cr_1
(Студенти групи Ф-41 та класний керівник Дехтяр Н.А.

В дусі національно-патріотичного виховання в коледжі відбувся перший урок, метою якого було формування у студентів розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу; виховання поваги до державних символів, людяності, гідності, що сприяють єдності, стабільності, миру і злагоді в Україні.


12 травня в актовій залі відбулась студентська конференція «Сестри в білому одязі крізь час», присвячена Всесвітньому дню медичної сестри. В цей день найщиріші слова подяки звучали на адресу найлюдянішої, найпочеснішої та подеколи найважчої професії медичних сестер.
У конференції прийняли участь студенти І і ІІ курсу медсестринсько-акушерського відділення, під керівництвом викладачів основ медсестринства. Присутні поринули в історію медсестринства з моменту народження цивілізації до сьогодення. Конференція супроводжувалась поезією, мультимедійною презентацією, відеоматеріалами, вальсом фронтових медсестер і фінальною піснею «Гімн професії». Практична частина конференції була представлена алгоритмом професійного надання першої медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій.
Зі словами привітання зі святом виступила заступник директора з навчальної роботи Сеніна Валентина Семенівна, яка вручила почесні грамоти найкращим студентам медсестринських груп.
З нагоди Всесвітнього дня медичних сестер колектив Ізюмського медичного коледжу вітає всіх медсестер з їх професійним святом. Бажаємо щастя, міцного здоров’я, людського тепла, миру і терпіння у вашій нелегкій справі! Зі святом!

1_small

2

3_small

4_small

5_small


23 квітня 2015 року
відбувся вечір-реквієм
“Чорнобиля гіркий полин…”,
який підготували студенти гр. А-26.

1

2

3


В коледжі відбувся конкурс випускників ІV курсу фельдшерського відділення
“Кращий за фахом 2015”

Конкурс проводився у 3 етапи: конкурс теоретичних знань та вмінь; виконання
практичних навичок; бліц-турнір (якщо І місце посіли більше ніж один учасник).

ВІТАЄМО

Далінгер Юлію,
переможницю конкурсу, студентку групи Ф-41.

Бажаємо творчих дерзвнь та професійних злетів!

1


    Теплого весняного дня, коли сонце починає свій переможний шлях до небосхилу, коли все оживає і серце наповнюється теплом весняного повітря, хочеться жити цією весною, любити, кохати і писати вірші, і відбувся в коледжі літературний вечір шанувальників поезії «Поезія – це завжди неповторність…», бо саме поезія може стати відповіддю на найгостріші і глибокі духовні питання сучасної людини.
Уся історія людства показує, що поетичне слово йде поруч із людиною. З давніх-давен людина використовує дар Божий – мову – для вираження своїх емоцій чи оспівування почуттів.
Студенти І-ІІІ курсів (групи М-11, М-21, Ф-12, Ф-31) читали власні твори (Самарський І.) та вірші українських поетів: Т.Шевченка, Лесі Українки, О.Теліги, В.Сосюри, О.Орача, В.Симоненка, Л.Костенко та ін..
Поети – люди, багаті душею. Вони здатні до вияву сильних емоцій, їм властиве почуття прекрасного. Це спонукає їх до вияву подяки Творцеві за життя, розмаїття природи у поетичній формі. Часом захоплення поезією стає змістом життя.
Підготувала і провела літературний вечір викладач української мови та літератури Ізюмського медичного коледжу Дехтяр Н.А.

121400

122552

122743

125444

125535


Команда знавців «Astrum» взяла участь у турнірі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді вузів І-ІІ рівнів акредитації Харківського регіону. Вітаємо учасників з гідним виступом! (01.04.2015)

IMG_4860-2-small IMG_4880-2-small


Спортивно-масова та оздоровча робота в коледжі

Коледж має добрі спортивні традиції – більшість студентів регулярно беруть участь у різноманітних спортивно-оздоровчих заходах. Своєю роботою викладачі фізичного виховання сприяють формуванню здорового способу життя, залучаючи студентів до фізичної культури і спорту. Спортивно-масова робота ведеться під гаслом: „Спорт протягом життя”. Це такі заходи, як: „Золота осінь”, „Козацькі розваги”, День фізкультурника, змагання з волейболу, міні-футболу, першість коледжу серед груп з шашок, шахів та тенісу.

Традиційно щорічно у травні проводиться легкоатлетичний крос серед студентів І та ІІ курсів, який присвячується Дню Перемоги.

Студенти коледжу беруть участь майже в усіх міських змаганнях, а також у товариських зустрічах з учнями ліцеїв та професійно-технічних училищ міста, де посідають призові місця.