Виховна робота

Знання традицій та звичаїв рідного народу – важлива складова національно-патріотичного виховання.

 Студенти ІІ курсу мед сестринського відділення (гр. М – 21, класний керівник Серебрякова Л.В) провели відкриту виховну годину «Українська спадщина: вишиванка та домашній оберіг», на яку запросили студентів першого року студентів першого року навчання.

 Цікаво були подані відомості народознавства про природні, хатні обереги та обереги людини. Прозвучали пісні, поезії про калину, про рушник, про рідну сторону. Інформація мала мультимедійний супровід, а протягом заходу була складена інсталяція «Наші обереги».


viber image
viber image2
viber image3
viber image4

Напередодні Дня захисника України студенти гр.Ф-21 підготували музично – історично композицію «Захисник Вітчизни – гордість народу, відвага, мужність, честь ». Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. На заході пригадали славетну історію України та мужні подвиги сучасних героїв.


        

         В березні в рамках декади загальноосвітніх та соціально-економічних дисциплін студентами І курсу під керівництвом викладача історії України Матвієнка В.О. було підготовлено черговий культурно-просвітницький семінар із циклу «Життя великих українців» – «С.І.Васильківський – співець Слобожанщини».

20180321_152408

 Захід присвячений діячу української культури, який, не дивлячись на втрату української державності і різні політичні утиски, свідчив про безперервність і самобутність культурного процесу в Україні. На заході були використані репродукції картин художника, записи пісень про Україну, уривки з архівних документів того часу.

20180321_152314

                Зміст заходу був досить вдало  охарактеризований, логічно підібраний та послідовно проведений мультимедійний супровід, що надало можливість присутнім поринути в атмосферу мистецтва.

20180321_144127


З нагоди 75-ї річниці визволення Ізюма від німецько-фашистських загарбників 5 лютого 2018 року студенти гр.М-41 під керівництвом викладача Історії Серебрякової Л.В. підготували та провели музично-історичну композицію « Подвигу жити у віках. Пам’ять серця…» На заході прозвучали класичні та сучасні пісні та поезії тематики  Другої  світової війни. Захід супроводжувався аудіовізуальними засобами, які допомогли присутнім поринути в атмосферу того часу.

4
3
2
1

5 квітня 2016 р. обласний комітет профспілки проводив турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» для студентської профспілкової молоді медичних коледжів Харківського регіону. Турнір відбувся у медичному коледжі НФаУ.

Взяли участь в турнірі команда «ASTRUM» КЗОЗ Ізюмського медичного коледжу в складі:

  1. Самарський Ігор Володимирович – капітан команди
  2. Чехарін Олександр Віталійович
  3. Захаров Олександр Олександрович
  4. Потапова Дар’я Олексіївна
  5. Гаспарян Ганна Ширінівна
  6. Ровчак Яна Євгенівна
  7. Поліщук Тетяна Валеріївна

Студенти нагороджені дипломами за участь у турнірі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді ВМ(Ф)НЗ 1-2 рівнів акредитації.

IMG_20160405_144733383

 

     Світ сміху – це особливий світ. Це світ, у якому навіть ваші зажурені очі раптом починають сміятися. Французький письменник Віктор Гюго якось сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя».

    1 квітня відзначають День гумору. З цієї нагоди 31 березня студентами групи М-11 під керівництвом викладача хімії Пономаренко Є.М. було підготовлено і проведено гумористичну шоу-програму

” Сміх – діло серйозне, потрібне й корисне” .

    Від заходу отримали приємні враження та нотку позитиву студенти, викладачі та адміністрація коледжу.

FotorCreated FotorCreated2 FotorCreated3

23 березня відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Саме цей день обрали студенти випускної групи М-41 медсестринського відділення, щоб запросити першокурсників у захоплюючу подорож до витоків професії. Протягом чотирьох років навчання студенти групи разом з класним керівником, викладачем світової літератури та культурології Стулій О.М. досліджували взаємозв’язок і взаємодію мистецтва і медицини. Результати своїх досліджень вони демонстрували на позакласних заходах «Мистецтво і медицина», «Зцілення мистецтвом. Арттерапія», «З глибини тисячоліть».

Студенти-першокурсники дізналися про бога-цілителя Асклепія та його родину, про засновників хірургії, внутрішньої медицини, анестезіології,

про виникнення деяких символів медицини.

Проте цікавіше було дізнатися про найдавніших богів слов’ян, що опікувалися здоров’ям, – Берегиню, Живу, Дану, Бабу та ін., почути замовляння та колискові пісні,

які досі живуть у народі.

Є сподівання, що студенти присутні на заході, продовжать досліджувати зв’язок мистецтва і медицини. Ми маємо знати культуру наших предків. Нам є чим пишатися.

Нам є що примножувати.

DSCF42631DSCF4270DSCF4275DSCF4276DSCF4290

В Ізюмському медичному коледжі пройшли Шевченківські дні. З цієї нагоди студенти гр. М-21, М-26 разом з  викладачем всесвітньої історії Серебряковою Л.В.   підготували літературно-мистецьку композицію «Сторінками життя  Кобзаря». На заході звучали вірші Т.Шевченка,  демонструвалися репродукції картин митця, уривки з фільму «Таємниці генія Шевченка». Були присутні студенти першого року навчання, класні керівники та адміністрація коледжу.

1 2 3

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.