minyak dagu pornhub premium account viagra malaysia joker123 pussy88 xe88 Про нас | Ізюмський медичний коледж

Про нас

На сьогоднішній день Комунальний заклад охорони здоров’я «Ізюмський медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради – це сучасний акредитований навчальний заклад освіти.

В ньому навчаються понад 450 студентів за спеціальностями: лікувальна справа, сестринська справа, акушерська справа. Викладання в навчальному закладі ведуть висококваліфіковані спеціалісти І та вищої категорії, викладачі-методисти. Серед викладачів Золотарьова Олександра Лук’янівна має звання “Відмінник охорони здоров’я”, директор Кучеренко Віктор Петрович – “Заслужений лікар України”.

   За роки існування Ізюмський медичний коледж підготував понад 9000 спеціалістів. Важко знайти місто чи район України, країну зарубіжжя, де б не працювали його випускники.

    Рівень фахової підготовки випускників коледжу високо оцінюється керівництвом лікувально-профілактичних закладів Харківської області.

    Щороку випускники коледжу, складаючи ліцензований іспит Крок-М, показують високу якість знань, посідаючи місця в першій двадцятці серед медичних училищ і коледжів України.

    Колектив Ізюмського медичного коледжу плідно працює на вимогу об’єктивних потреб забезпечення обсягів якісної підготовки молодших медичних спеціалістів, впровадження ступеневої медсестринської освіти, подальшого надання первинної медико-санітарної допомоги населенню.

   Основним напрямком діяльності колективу навчального закладу є підготовка висококваліфікованих фахівців для потреб лікувально-профілактичних установ України.

    В 2014 році Ізюмський медичний коледж був акредитований за статусом вищого навчального закладу І (першого) рівня акредитації та отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України на надання освітніх послуг, пов”язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та підвищення кваліфікації молодших медичних працівників у галузі знань 1201 “Медицина” за акредитованими спеціальностями.